Akzeptieren von Cookies auf Lauritz.com

Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren
  ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Bang & Olufsen, Beosystem 5500 anläggning
Bang & Olufsen. Beosystem 5500 bestående av: Beomaster 5500, Beogram CD 5500, LP-spelare Beogram 5500, Beocord 5500, Master Control Panel 5500, samt fjärrkontroll. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Framstår med bruksspår.
Warennr.: 4803203
EUR 210 SE, Malmö, Baltzarsgatan 17.10.2017
21:17:00
EUR 347
Harman Kardon, forstærker og cd/dvd-afspiller (2)
Harman Kardon, forstærker og cd/dvd-afspiller: DVD 30 og AVR 4550. Alm. små brugsspor. Ca. mål: 17 x 44 x 40 og 9 x 44 x 30 cm. Der medfølger ikke fjernbetjening. (2)
Warennr.: 4806224
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 18.10.2017
11:43:00
Bang & Olufsen. Type 1521 radio samt en LL Capella radio, type 5812 (2)
Bang & Olufsen. Type 1521 radio samt en LL Capella radio, type 5812. Capellaen fungerer efter afprøvning. Capellaen med minimale brugsspor alderen taget i betragtning. (2)
Warennr.: 4802131
EUR 134 DK, Kolding, Trianglen 19.10.2017
13:06:00
LK50 højttaler samt en Neutrofon fem-lamper fra 1926 (2)
LK50 højttaler samt en Neutrofon fem-lamper fra 1926. Fremstår med lette aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 4802124
EUR 202 DK, Kolding, Trianglen 19.10.2017
14:09:00
Bang & Olufsen. Par Beolab 2000 samt Beo4 fjernbetjening (3)
Bang & Olufsen. Par Beolab 2000 og Beo4 fjernbetjening. Et vægbeslag samt to kabler medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 4803780
EUR 188 DK, Helsingør, Støberivej 19.10.2017
19:40:00
Bang & Olufsen. BeoSound 9000 samt Beo4 fjernbetjening (2)
B&O. BeoSound 9000 musiksystem med plads til seks CD'er samt FM-radio. Desuden medfølger Beo4 fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 4803813
EUR 470 DK, Helsingør, Støberivej 19.10.2017
19:50:00
EUR 228
Rundfunkempfänger, Braunanlage RS 12 , Braun Frankfurt a.M. , 1961
Braunanlage RS 12, Braun Frankfurt a.M., 1961, Standgerät auf niedrigen Beinen, Fußgestell aus Stahl, abnehmbar, Holzgehäuse aus Nussbaum, drei Lautsprecher, eine Klappfront, innen mit drei Fächern, drüber aufklappbarer Plattenwechsler, Abmessungen: H: 72,5 cm, B: 105 cm, T: 38 cm, Bestoßungen ...
Warennr.: 4807560
EUR 220 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 19.10.2017
20:01:00
EUR 115
Bang & Olufsen. Beosound 3000, Beolab 3500 højtaler samt beolab 2000
Bang & Olufsen. Beosound 3000 anlæg med CD. Beolab 3500 højtalere samt beolab 2000. Fjernbetjening medfølger ikke. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Warennr.: 4792591
EUR 1.209 DK, Vejle, Dandyvej 19.10.2017
20:03:00
EUR 417
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere samt Beosound Overture. (2)
Et par højtalere, BeoLab 8000, fremstillede hos Bang & Olufsen, i pibeformede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. H. 132 cm. Beosound Overture med CD-afspiller, radio samt kasettebånd. Fremstår med lettere brugsslitage. Ledninger samt Beolink passive medfølger. Lauritz.com ...
Warennr.: 4805822
EUR 537 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19.10.2017
20:36:00
EUR 403
Retro Radio von Mühlhausen
Retro Radio von der Elektronikfirma Mühlhausen. Das Gehäuse ist aus Holz gefertigt. Das Radio befindet sich in einem altersgemäßen Zustand mit geringfügigen Gebrauchspuren. Zum Zeitpunkt der Begutachtung funktionierten das Radio, Lauritz.com übernimmt jedoch keine Garantie oder ...
Warennr.: 4789274
EUR < 125 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 20.10.2017
17:15:00
Bang & Olufsen mm. Samling hifi (8)
Bang & Olufsen. Samling hifi bestående af: 1 BeoGram 1000 / 2404 / 5000, 1 BeoMaster 1500 / 5000, 1 Beocord 5000, 1 Master control 5000 med manglende batteridæksel samt pladespiller fra Dual model 505-3. Fremstår med brugspor herunder ridser. Låg til Beogram 5000 kan ikke lukkes. Lauritz.com ...
Warennr.: 4807699
EUR 336 DK, Aalborg, Nibevej 20.10.2017
19:00:00
EUR 101
Bang & Olufsen. Beosystem 2300 med Beo4 remote (2)
Bang & Olufsen. Beosystem 2300 med CD afspiller Beo4 fjernbetjening medfølger. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 4805225
EUR 202 DK, Roskilde, Store Hedevej 20.10.2017
19:52:00
EUR 124
Bang & Olufsen, Verstärker und Radio / CD-Player der Serie 4500 von 1988, Dänemark (2)
Bang & Olufsen Verstärker und Radio / CD-Player der Serie 4500 von 1988, Dänemark. Konstruktion aus schwarzem Kunststoff, Oberfläche teilweise verspiegelt, Bedienungsleisten aus schwarzem Glas. Set bestehend aus dem Beomaster 4500, 220 V, ~ 50 - 60 Hz, 140 W, Type 2961, Seriennr.: 08088911, und ...
Warennr.: 4805327
EUR 600 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 20.10.2017
20:25:00
EUR 135
AKAI, Tonbandmaschine, GX 2600 mit 11 Bändern
AKAI, Tonbandmaschine, Modell 'GX 2600' mit 11 Bändern. Holzkorpus rückseitig mit Herstellerstempel und bezeichnet. Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität.
Warennr.: 4801050
EUR 350 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 20.10.2017
20:47:00
DJ-Tech Vinyl USB 5C pladespiller
DJ-Tech Vinyl USB 5C pladespiller, remdrevet. Kan tilsluttes alm. anlæg med phonostik. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 4811034
EUR < 125 DK, Aarhus, Egå Havvej 23.10.2017
10:44:30
Philips Octode Super radio samt en Spuer Inductence
Philips Octode Super radio samt sjælden Spuer Inductence radio. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 4792116
EUR 161 DK, Kolding, Trianglen 23.10.2017
13:33:00
EUR 44
Philips, model 638U Super Indoctence samt bispehuen, model 936A (2)
Philips, model 638U Super Indoctence samt bispehuen, model 936A. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)
Warennr.: 4792126
EUR 202 DK, Kolding, Trianglen 23.10.2017
14:28:00
EUR 50
Sansui steroanlæg, Sony pladespiller samt Bose højttallere (7)
Stereoanlæg, bestående af: Sansui, Intergrated Amplifer AU-D, Compu-Equalizer SE-9 med mikrofon, Direct Drive Casette Deck D-550M, AM/FM Stereo Tuner TU-217, Sony pladespiller direct Drive PS-11 med Ortofon pickup, Bose 601 højttalere, Discwasher og diverse kabler medfølger. Fremstår med ...
Warennr.: 4811326
EUR 269 DK, Aarhus, Egå Havvej 23.10.2017
17:30:00
Bang & Olufsen. DVD 2 med HDR 2 harddisk
Bang & Olufsen. DVD 2 med HDR 2 harddisk. Begge i børstet stål. DVD maskinen med låge foroven hvor bag skiven indsættes. B: 47 cm. H: 10 cm. D: 26,5 cm. Strømledninger til begge medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti. Lauritz.com ...
Warennr.: 4792596
EUR 403 DK, Vejle, Dandyvej 23.10.2017
20:55:00
Sonab OD-11 högtalare (2)
Sonab OD-11 högtalare, "Carlssonkuben", 1 par. Tvåvägsmonitorer konstruerade av Stig Carlsson och tillverkade under 1970-talet,. Svartlackerade. Originalskick, fungerar enligt uppgift. 26x26x26 cm. Enstaka repor. (2)
Warennr.: 4786943
EUR 263 SE, Stockholm, Slakthusgatan 21.11.2017
14:56:21
EUR 32