Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer

Carl Emil Lund 1855- 1928 Denne auktion er annulleret - se nu vare #1489539

Varenummer: 1475507
Auksjonen er avsluttet
Hammerslagspris: DKK 750
(NOK 947)
Vurdering: DKK 1 000
(NOK 1 263)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
CARL EMIL LUND. Olie på lærred. Skovparti. Sign. Carl emil Lund. H. 65 cm, B.42 cm. Indrammet (78x57).

Auksjonen avsluttes:  28.01.2009 14:40:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Fått hammerslag? - Se transportmuligheter når du betaler for varen din

Budhistorikk