Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer

Denna auktion är annullerad

Varenummer: 4804438
Auksjonen er avsluttet
Vurdering: SEK 15 000
(NOK 14 626)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Vhilo H Persson, f.1972, akryl på duk, 'When a woman smiles your heart dance'. Signerad verso, även betitlad och daterad 2012. Oramad med målad kant, 96 x 88 cm.

Deltagit i ett flertal internationella utställningar bl.a. 'Hong Kong Art Show 2014', 'Red Dot Art Fair Miami Dec 2014', 'Group Show Haags Kunsthuis Netherlands 2015', The ArtPrize Competition U.S 2016', 'ArtExpo New York 2017' m.fl.

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00
Showroom:  SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan

Budhistorikk

770936 04.11.2017 18:38:56 SEK 300