Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Denna auktion är annullerad

Varenummer: 4804456
Auksjonen er avsluttet
Vurdering: SEK 40 000
(NOK 39 002)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Vhilo H Persson, f.1972, akryl på duk, 'The enchanted beauty'. Signerad verso, även betitlad och daterad 2017. Oramad med målad kant, 100 x 100 cm.

Deltagit i ett flertal internationella utställningar bl.a. 'Hong Kong Art Show 2014', 'Red Dot Art Fair Miami Dec 2014', 'Group Show Haags Kunsthuis Netherlands 2015', The ArtPrize Competition U.S 2016', 'ArtExpo New York 2017' m.fl.

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00
Showroom:  SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan

Budhistorikk

1168879 03.11.2017 15:14:05 SEK 300