Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Varenummer: 4597820
Auksjonen er avsluttet
Vurdering: DKK 22 000
(NOK 24 730)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Landskabsmotiv, olie på lærred. Oluf Høst 1884-1966. Sign. OH H 45 cm. L 62 cm. (65x79)

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Budhistorikk

302466 14.03.2017 18:51:03 DKK 10000