Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer

Varenummer: 4621146
Auksjonen er avsluttet
Vurdering: DKK < 1 000
(NOK 899)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Bymotiver af Theodor Ulrichsen (1905-1970) samt Kai Molter (1903-1981), olie på lærred, begge sign. 35,5x27 cm. (42,5x34,5 cm). 24x35 cm. (33x44 cm). (2)

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Budhistorikk