Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket
Vis også
Nyproduserte varer

Varenummer: 4643976
Auksjonen er avsluttet
Vurdering: DKK 1 000
(NOK 1 124)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Vilhelm Th. Fischer. Strandparti. Olie på lærred. Utydl. sign. samt dat. 1920. 36 x 57 cm.

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Budhistorikk