Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer

Varenummer: 4730505
Auksjonen er avsluttet
Vurdering:
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Olie på lærred. Maleri med fregatten Jylland, sign. H. Sch. 51 x 78 (60 x 87,5) cm.

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle

Budhistorikk