Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Varenummer: 4742289
Auksjonen er avsluttet
Vurdering: DKK < 1 000
(NOK 899)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Jens Bomholt (1879-1953). Opstilling med blomster, palet og pensler. Olie på plade, sign. J. Bomholt. 17x27 cm(22x32 cm)

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

Budhistorikk