Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Varenummer: 4823097
Auksjonen er avsluttet
Vurdering: DKK 5 000
(NOK 6 314)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Interiør med ung nøgen kvinde der ser sig selv i spejl, af Ferenc Gaal (1891-1956), olie på lærred, sign. og dat. Gaal F. 1928. 68 x 55 cm (93 x 80 cm).

Auksjonen avsluttes:  01.01.1990 00:00:00

Budhistorikk