Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Robert Jacobsen 1912-1993 cd (4) Denne auktion er annulleret - se nu vare #1422046

Varenummer: 1409888
Auksjonen er avsluttet
Hammerslagspris: DKK 1 200
(NOK 1 515)
Vurdering: DKK 1 500
(NOK 1 894)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Beskrivelse :
Robert Jacobsen. Kompositioner fra Bent Irves bog Lazarus-notater, 4 litografiske tryk, usign., 24 x 25 cm. Udført hos J. Chr. Sørensens litografiske værksted 1971, udgivet af Brøndum. (4)

Auksjonen avsluttes:  03.11.2008 12:41:00

Fått hammerslag? - Se transportmuligheter når du betaler for varen din

Budhistorikk