Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
Lagre liste    Opprett søkemotor
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Utløpstid Neste bud
Louis Vuitton. Rejse beautybox / smykkeskrin
Louis Vuitton. Rejse Beautybox, i klassisk stil med logomønster, med messingforstærkninger på hjørner. Indvendigt lyst interieur. Nøgle medfølger. H. 11 cm L. 20 cm. B: 12,5 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
Varenr: 4891130
NOK 6 314 DK, Aarhus, Egå Havvej 18.01.2018
19:03:00
NOK 8 587
Louis Vuitton Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 60. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af monogram canvas. Produktionskode TH0966. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning, Indvendig foer af brunt kanvas. H. 30, L. 60, B. 26 cm. Fremstår med let patineret kernelæder, skulderrem mangler. Name tag samt hængelås med nøgle
Varenr: 4883223
NOK 6 314 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18.01.2018
20:00:00
NOK 4 798
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske, Monogram canvas. Model Keepall bandouliére 55
Louis Vuitton. Monogram canvas. Weekend / rejsetaske, model Keepall bandouliére 55. Produktionskode SP0929. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Hængelås med nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor samt let ...
Varenr: 4887760
NOK 7 071 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18.01.2018
20:10:00
NOK 5 809
Louis Vuitton. Monogram canvas, skuldertaske model Bucket PM.
Louis Vuitton. Monogram canvas, skuldertaske model Bucket PM. Produktionskode FL 0063. Monogram kanvas, hanke og besætninger af lyst kernelæder, stort indvendigt rum med lynlåslomme og lomme. H. 26 L. 23 cm. Pung H. 10, L. 17 cm. Interiør fremstår uden synlige brugsspor. Fremstår med friskhed i ...
Varenr: 4887761
NOK 3 536 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18.01.2018
20:15:00
NOK 2 273
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Noé.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Noé. H. 34, B. 26, D. 19 cm. Indvendig et stort rum med snørelukning. Besætninger af kernelæder. Indstillelig skulderrem. Indvendig foer af brunt canvas. Fremstår med brugsspor, herunder patinering af kernelæder.
Varenr: 4887762
NOK 3 788 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18.01.2018
20:20:00
NOK 4 546
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50. Produktionskode VI1911. L. 52, H. 29, D. 22,5 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af gråt ruskind. Nametag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.
Varenr: 4887763
NOK 7 577 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18.01.2018
20:25:00
NOK 6 566
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 55. Moccafarvet Taiga læder
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 55. Moccafarvet Taiga læder. Produktionskode SP 0669. L. 55, H. 37, D. 22 cm. Justerbar skulderrem af kraftig lærred. Indvendig et stort rum med dobbelt låsbar lynlås samt to mindre sidelommer. Foer af moccafarvet ruskind. Name tag medfølger. Fremstår med...
Varenr: 4887764
NOK 8 839 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18.01.2018
20:30:00
NOK 8 839
Louis Vuitton. Attachemappe
Louis Vuitton, taske / dokumentmappe af grønt Taiga læder med spænde af forgyldt metal, indvendigt rum samt sidelomme. H. 33 cm, B. 41cm. Fremstår med jævn patina. Nøgler medfølger. Datokode MI1919. Brugsspor.
Varenr: 4881760
NOK 3 031 DK, Roskilde, Store Hedevej 18.01.2018
20:47:00
NOK 2 526
Louis Vuitton, håndtaske/skuldertaske, Epi Sevigne GM Ivoire
Louis Vuitton. Håndtaske/skuldertaske model Epi Sevigne GM i elfenbens farvet epilæder. Indvendig to rum, stor lynlåslomme samt lille lynlåslomme. Front med drejelås med logo. Monteret med skulderrem med karabinhage lås. Nummeret. Mål: L. 31,5 cm, D.11 cm, H. incl. hank 33 cm, incl. skulderem ...
Varenr: 4857072
NOK 8 334 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19.01.2018
19:30:00
NOK 3 283
Louis Vuitton Kosmetiktasche
Louis Vuitton Kosmetiktasche, gefertigt aus Monogramm Canvas, Innen cremefarbig gefüttert. Nr. N00927 Maße ca.: 16 x 23 cm. Altersgemäßer Zustand mit geringfügigen Gebrauchspuren.
Varenr: 4891744
NOK 2 820 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21.01.2018
19:20:00
NOK 1 222
Louis Vuitton rejsetaske med dragtpose
Louis Vuitton rejsetaske med dragtpose. Monogram Canvas, stort indvendigt rum, indvendig fastgørelse til tøjbeskytteren med bøjle. Læderhåndtag, aftagelig skulderrem. Nr. VI 0976. Mål uden hank ca. H. 40 cm, B. 54 cm, D. 12 cm. Rejsetasken fremstår i aldersrelateret stand med brugsspor. ...
Varenr: 4891743
NOK 7 049 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21.01.2018
19:25:00
NOK 4 230
Louis Vuitton 'Tambour Chronograph'. Herreur i stål med brun skive med dato, 2000'erne
Herrearmbåndsur fra Louis Vuitton, model Tambour Chronograph, ref.nr.: Q1121, i urkasse af stål, brun metallic skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 4.30" position, stopursfunktion, optrækskrone med logo, safirglas, monteret med læderrem med stålspænde, automatisk urværk. Ø. 41,5 ...
Varenr: 4841529
NOK 25 255 DK, Vejle, Dandyvej 21.01.2018
20:04:00
NOK 19 573
Louis Vuitton, håndtaske
Louis Vuitton håndtaske af monogram canvas, hank af naturlæder. Model med stort rum med mindre sidelomme. Scerienr. mi0083, made in France. H.17 L.26, B.5 cm. Fremstår med brugsspor i form af patinering på læder. Dustbag medfølger.
Varenr: 4892931
NOK 2 526 DK, Aarhus, Egå Havvej 23.01.2018
19:23:00
NOK 1 200
Louis Vuitton. Vintage taske og pung med monogram kanvas (2)
Vintage taske fra Louis Vuitton af lys patineret kernelæder og monogram kanvas. Lynlås bag hvilken et stort rum betrukket med brunt ruskind. H: 40. cm. B: 47 cm. D: 8,5 cm. Med initialerne H. S. på forsiden. Medfølges af vintage pung af monogram kanvas, mærket Saks fifth Avenue. 11x18,5 cm. ...
Varenr: 4897923
NOK 6 314 DK, Vejle, Dandyvej 25.01.2018
12:15:22
NOK 379
Louis Vuitton. Dametasker, model Ipanema GM m.fl (3)
Louis Vuitton. Skuldertaske model Ipanema GM i kanvas, indvendigt med orange ruskind. H: 33 cm. B: 32 cm. Mindre dametaske med monogram kanvas, indvendig med brun læder, 16x24 cm. samt vintage kuverttaske med monogram kanvas og brun læder indvendig, 20x23,5 cm. Fremstår med brugsspor. (3)
Varenr: 4898018
20:06:00
NOK 379
Mine søkemotorer