Aksept av cookies (informasjonskapsler) på Lauritz.com

Nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å huske innstillingene dine, statistikk og for å skreddersy annonser. Informasjonen deles med tredjepart. Cookies brukes blant annet for å forbedre opplevelsen din, vurdere bruken av de enkelte elementene på Lauritz.com og for å støtte markedsføringen av tjenestene våre. Ved å klikke videre på Lauritz.com aksepterer du vår bruk av cookies. Les mer om cookies på Lauritz.com
Selgerannonser
Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
Lagre liste    Opprett søkemotor
   1 2  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Utløpstid Neste bud
Bang & Olufsen. Beogram 1700 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 1700 pladespiller monteret med MMC 20 S pick-up. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme.
Varenr: 4868561
NOK 1 010 DK, Aarhus, Egå Havvej 16.12.2017
18:44:00
NOK 758
B&O. Beomaster, Beogram og Terminal 3000 samt par Beovox Cx100 højttalere (6)
Bang & Olufsen. Beomaster 3000, Beogram 3000 type 5901, Terminal 3000 samt par Beovox CX100 højtalere (type 6343) med kabinet af aluminium med sort frontstof. Diverse kabler samt fjernbetjening 'A-V Terminal' medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. (6)
Varenr: 4860321
NOK 1 515 DK, Helsingør, Støberivej 17.12.2017
19:54:00
NOK 947
Bang & Olufssen. Beomaster 6500, Beocord 6500 samt fjernbetjening (3)
Bang & Olufssen. Beomaster 6500, Beocord 6500 samt fjernbetjening. Fremstår med brugsspor. Virker ved afprøvning. lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Varenr: 4869424
NOK 1 010 DK, Herlev, Dynamovej 18.12.2017
13:07:56
NOK 947
Bang og Olufsen. Beosound 4
Bang&Olufsen. BeoSound4 anlæg. Fremstår med alm brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4867010
NOK 2 526 DK, Roskilde, Store Hedevej 18.12.2017
19:11:00
NOK 1 768
Bang & Olufsen. Beovision 11-40 inkl. vægbeslag
Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision 11- 40, højttaler beklædt med sort stof. Fjernbetjening medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Der medfølger ingen kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4869005
NOK 18 941 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18.12.2017
19:56:00
NOK 11 112
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7.4
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7.4 højtaler og motoriseret sokkel. Indbygget modtager til digital kabel TV (Yousee), brugsvejledning medfølger. Surroundsound og indbygget DVD. Fuld højde: 124 cm. Tv bredde: 107,5 cm. Tv højde: 68 cm. Uden HDMI udgang. Fjernbetjening og kabler ...
Varenr: 4850531
NOK 8 839 DK, Aarhus, Egå Havvej 18.12.2017
19:58:00
NOK 4 546
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7.2
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7.2 højtaler og motoriseret vægbeslag. Indbygget modtager til digital kabel TV (Yousee), brugsvejledning medfølger. Surroundsound. Fuld højde: 82 cm. Tv bredde: 107,5 cm. Tv højde: 68 cm. Uden HDMI udgang. Fjernbetjening og kabler medfølger. Varen er ...
Varenr: 4869100
NOK 8 839 DK, Vejle, Dandyvej 18.12.2017
20:30:00
NOK 1 768
Bang & Olufsen. BeoVision 8- 32 fladskærms TV med HDMI indgang
Bang & Olufsen. BeoVision 8- 32", fladskærms TV med HDMI indgang. Beo4 fjernbetjening og ledning medfølger. Efterset på autoriseret B&O, seks måneders garantibevis medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB. Vareteksten er ændret, ikke kabeltuner inkluderet.
Varenr: 4850508
NOK 2 526 DK, Aarhus, Egå Havvej 18.12.2017
20:36:00
NOK 1 389
Bang & Olufsen. Beovision 6. model 9200
Bang & Olufsen. Beovision 6 type no. 9200, 22-tommers, på tilhørende drejesokkel. Kabler og strømstik mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionen.
Varenr: 4859800
NOK 1 010 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19.12.2017
15:50:00
NOK 379
Bang & Olusen. Par Beovox Penta højttalere, model 6621 (2)
Bang og Olufsen. Par Beolab Penta højttalere med indbygget forstærker. H. 165 cm. Fremstår med skader på plast og begge med små huller på front stof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4870404
NOK 1 263 DK, Aarhus, Egå Havvej 19.12.2017
19:29:00
NOK 1 515
Bang & Olufsen. BeoSound 9000. Musiksystem
Bang & Olufsen. BeoSound 9000. Musiksystem med plads til 6 CD'ere, Kabler, manualer, vægbeslag samt beo4 fjernbetjening medfølger. H. 90 cm. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten
Varenr: 4870398
NOK 3 788 DK, Aarhus, Egå Havvej 19.12.2017
20:22:00
NOK 3 536
Bang & Olufsen, BeoLab 6000 aktiv højtaler inkl. vægbeslag (2)
BANG & OLUFSEN. BeoLab 6000 højttalere. Aktiv slank søjle højttaler i aluminium og hvidt frontstof. Data: 59 watt, enheder: woofer 2 x 9 cm, tweeter 1,8 cm. Tilslutninger: 2 x PowerLink, Line: Phono. H. 110 cm. Kabler samt vægbeslag medfølger. Fremstår med meget få brugsspor. (2)
Varenr: 4871681
NOK 10 102 DK, Aalborg, Nibevej 20.12.2017
19:00:00
NOK 3 031
Bang & Olufsen. Beolink aktiv type 1636
Bang & Olufsen. Beolink aktiv tube 1636. Sættet består af en BeoLink Active og en IR-modtager. Benyttes for at styre et sæt aktive højttalere i et linkrum. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktion.(2)
Varenr: 4871729
NOK 1 263 DK, Aalborg, Nibevej 20.12.2017
19:00:00
NOK 568
BeoVision 7-32 inklusiv BeoLab 7.4 højtaler og motor sokkel.
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.4 højtaler og motoriseret sokkel. Indbygget digital tuner, brugsvejledning medfølger. Surroundsound og indbygget DVD. Fuld højde: 113 cm. Tv bredde: 88 cm. Uden HDMI udgang. Fjernbetjening og kabler medfølger. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varenr: 4871881
NOK 8 839 DK, Aalborg, Nibevej 20.12.2017
19:00:00
NOK 2 020
Bang & Olufsen/ Ice Power. Beolab 11 subwoofer (2
Bang & Olufsen/Ice power. Beolab 11 subwoofer. H. 31 cm. Indbygget 200 Watts digital ICE power forstærker, og elektronisk delefilter. Kan tilsluttes direkte til subwoofer udtaget på et bang & Olufsen tv, eller mellem et anlæg og de øvrige højttalere. Strømkabel og vejledning medfølger Fremstår ...
Varenr: 4871628
NOK 11 365 DK, Aalborg, Nibevej 20.12.2017
19:00:00
NOK 5 556
Varenr: 4871727
19:30:00
NOK 442
Bang & Olufsen/ Ice Power. Beolab 11 subwoofer (2)
Bang & Olufsen/Ice power. Beolab 11 subwoofer. H. 31 cm. Indbygget 200 Watts digital ICE power forstærker, og elektronisk delefilter. Kan tilsluttes direkte til subwoofer udtaget på et bang & Olufsen tv, eller mellem et anlæg og de øvrige højttalere. Strømkabel medfølger Fremstår med brugsspor. ...
Varenr: 4871630
19:30:00
NOK 5 051
Bang & Olufsen, BeoLab 8000 aktiv højtaler inkl. vægbeslag (2)
Beolab 8000: Aktiv højttaler (forstærker indbygget) - 143 W RMS Basrefleks - Nettovolumen 5,3 liter - Bas: 2x10 cm Diskant: 1,8 cm - Power Link - Phono line - Dimensioner (bxhxd): 17 x 132 x 17 cm. Højtaler front i hvid. Vægbeslag model 8002 medfølger. Fremstår med meget få brugsspor. Lauritz.com...
Varenr: 4871669
NOK 13 890 DK, Aalborg, Nibevej 20.12.2017
19:45:00
NOK 6 061
Bang & Olufsen pladespiller Beogram 4002 samt Beogram TX2 (2)
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangentialpladespiller med kabinet af finéret teaktræ, L. 48 cm., D. 37 cm. MMC600 samt MMC 20E pickup. Brugsspor, kabinet løs. TX2 pladespiller med tangential arm. MMC 4 pickup. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4869239
NOK 1 894 DK, Esbjerg, Oddesundvej 20.12.2017
20:00:00
NOK 1 894
Jacob Jensen / Bang & Olufsen, stereobænk samt pladespiller (2)
Jacob Jensen. Stereobænk fineret med palisander, stel og listekanter af metal, front med hylder og udtræksbakker, H. 63 cm. L. 137 cm. B. 40 cm. Fremstår med brugsspor, lille brandmærke, skjolder og nuanceforskel på topplade. Samt Bang & Olufsen. Beogram 4004. Tangetial pladespiller fineret med ...
Varenr: 4871220
NOK 3 283 DK, Aarhus, Egå Havvej 20.12.2017
20:18:00
NOK 1 642
B&O. BeoVision 8 med stand, Beo4 fjernbetjening
Bang &Olufsen. BeoVision 8, 32" fladskærms TV. H. 92, B. 85, D. 12 cm, samt en Beo4 fjernbetjening. Manualer og diverse ledninger medfølger. Ingen PIN-kode lås. Virker jf. sælger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4870927
NOK 2 526 DK, Herning, Engdahlsvej 20.12.2017
20:28:00
NOK 505
Bang & Olufsen, BeoLab 3 aktive bordhøjtalere (2)
Bang & Olufsen, BeoLab 3 aktive bordhøjtalere. (ICE power forstærker på 2 x 125W indbygget) med 1 x 10 cm baseenhed og 2 x 10 cm slaveenheder. Typenr. 6891, serienr. 1680013. Designet af David Lewis. Diskant med Acoustic Lens Technology. Fremstår med lette brugsspor. Der medfølger vægophæng, ...
Varenr: 4870976
NOK 3 788 DK, Herning, Engdahlsvej 20.12.2017
21:05:00
NOK 6 314
Bang & Olufsen. Master 507-RG -
Samt B&O Master 507-RG m/Beocord stålbåndsoptager /grammofon. 1951-52. Sort bakelit B&O bordmikrofon, tre B&O stålbånd i originale æsker samt original brugsanvisning og garantibevis medfølger. Fremstår originalt med aldersvarende brugsspor. H90 cm. B 100 cm. D 45 cm. (Pris 1951-52 kr. 3.880,-)....
Varenr: 4850270
NOK 6 314 DK, Aalborg, Nibevej 20.12.2017
21:07:05
NOK 884
Bang & Olufsen. Beocenter 2 med Beo 5 fjernbetjening og beolink (3)
Olufsen, BeoCenter 2 masterunit. Designet af David Lewis og udført i børstet aluminum og sort. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM og DAB radio og navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér. Strømkabel medfølger ikke. Beo5 fjernbetjening med tilhørende oplader samt Beocenter 2 socketunit ...
Varenr: 4870987
NOK 3 283 DK, Herning, Engdahlsvej 20.12.2017
21:21:00
NOK 2 778
Bang & Olufsen Ouverture (2)
Bang & Olufsen Ouverture stereo-anlæg med kassetteoptager og cd-afspiller. Vægbeslag medfølger. Fremstår med brugsspor, låger skal efterses. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4869513
NOK 1 515 DK, Herlev, Dynamovej 21.12.2017
14:13:00
NOK 505
Bang & Olufsen, Beovison 6 (2)
Bang & Olufsen, Beovison 6. 22 og 26 tommer. Manualer, kabler, digital TV tuner og betjening, 2 fjernbetjeninger medfølger. Brugsspor.
Varenr: 4866139
NOK 1 894 DK, Odense, Kratholmvej 21.12.2017
14:27:00
NOK 758
Tv med tillbehör. Bang & Olufsen. 'Beovision 7' samt 'Beolab 7'
Tv med tillbehör. Bang & Olufsen. TV 'Beovision 7', 32'' samt 'BeoLab 7'. Medföljer fjärrkontroll och sladdar. Höjd 111 cm. Funktion ej kontrollerad eller garanterad.
Varenr: 4865190
NOK 2 925 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 21.12.2017
17:13:00
NOK 390
TV och DVD. Bang & Olufsen. 'Beovision MX8000' på stativ samt 'DVD 1' (2)
TV och DVD. Bang & Olufsen. 'Beovision MX8000' på stativ samt 'DVD 1'. Höjd 106,5 cm. Medföljer fjärrkontroll. Funktion ej kontrollerad eller garanterad.
Varenr: 4864883
NOK 780 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 21.12.2017
17:47:00
NOK 293
Bang & Olufsen aktiv subwoofer, model Beolab 2
Bang & Olufsen aktiv subwoofer, model Beolab 2. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4871276
NOK 6 314 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21.12.2017
19:32:00
NOK 4 798
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32. med vægbeslag og beo4 fjernbetjening
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32. Indbygget modtager til digital kabel TV (Yousee). På vægbeslag. Indbygget DVD. Tv bredde: 88 cm. Tv højde: 52 cm. Uden HDMI udgang. Beo4 fjernbetjening og kabler medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders ...
Varenr: 4850485
NOK 5 051 DK, Aarhus, Egå Havvej 21.12.2017
20:34:00
NOK 695
 1 2  >>
Mine søkemotorer