Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Aage Fersing, olie på lærred, bro over kanal i Paris Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4799066

Varunummer: 4777762
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 389)
Utropspris: DKK 1 800
(SEK 2 331)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Bro over kanal i Paris, af Aage Fersing 1900-tallet, olie på lærred, usign. Med reparation. 97,5x97,5 cm (105x105 cm). Med reparation. Proveniens: A.B.R. 116/135.

Auktionen avslutas:  2017-09-28 20:16:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

351136 2017-09-25 23:25:06 DKK 300