Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Agnete Varming, olie på lærred, kystmotiv fra Bornholm, cd

Varunummer: 4714601
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 325
(SEK 407)
Utropspris: DKK 3 000
(SEK 3 760)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Kystmotiv fra Bornholm, af Agnete Varming (1897-1983), sign. og dat. AV 41. 95 x 136 cm (108 x 150 cm).

Auktionen avslutas:  2017-07-12 19:29:51

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1204040 2017-07-12 19:27:51 DKK 325
1420070 2017-07-06 12:31:47 DKK 300