Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Alfred Larsen, olie på lærred, motiv med tårn

Varunummer: 4882288
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 389)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 036)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Motiv med tårn af Alfred Larsen, olie på lærred, sign. Alfr. Larsen, 40x61,5 cm. (45,5x66 cm).

Auktionen avslutas:  2018-01-10 10:46:48
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

24677 2018-01-04 14:25:51 DKK 300