Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Denna auktion är annullerad

Varunummer: 4803367
Auktionen är avslutad
Utropspris: SEK 15 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Ardy Strüwer (f 1939), matta 'The Painters Piano'. Ull. Signerad Ardy Strüwer samt numrerad 2/5. Öglor för upphängning på vägg varav en har släppt något.

Auktionen avslutas:  2017-11-30 15:55:00
Showroom:  SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan

431971 2017-11-30 09:55:46 SEK 1050
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 1000
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 975
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 950
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 925
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 900
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 875
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 850
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 825
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 800
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 775
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 750
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 725
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 700
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 675
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 650
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 625
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 600
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 575
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 550
1619259 2017-11-26 22:16:24 SEK 525
1619259 2017-11-26 20:43:42 SEK 500
1619259 2017-11-26 20:43:42 SEK 475
1619259 2017-11-26 20:43:42 SEK 450
1619259 2017-11-26 20:43:42 SEK 425
1619259 2017-11-26 20:43:42 SEK 400
1619259 2017-11-26 20:43:42 SEK 375
1619259 2017-11-26 20:43:42 SEK 350
1699696 2017-11-23 14:01:32 SEK 325
1562638 2017-11-21 21:35:15 SEK 300