Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ardy Strüwer, matta 'The Painters Piano', ca 250 X 200 cm (bus)

Varunummer: 4803367
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: SEK 325
Utropspris: SEK 15 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Ardy Strüwer (f 1939), matta 'The Painters Piano'. Ull. Signerad Ardy Strüwer samt numrerad 2/5. Öglor för upphängning på vägg varav en har släppt något.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2017-11-30 15:55:00
Showroom:  SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan

1562638 2017-11-21 21:35:15 SEK 300