Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också

Børge Nyrod, Öl auf Leinwand, Idyllische Bauernszene

Varunummer: 4526467
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 45
(SEK 421)
Utropspris: EUR 325
(SEK 3 041)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Børge Nyrod (1881 - 1948), Öl auf Leinwand, Keilrahmen gerahmt. Motiv: Idylische Bauernszene bei der Ernte. Maße: 125 x 88 cm (139 x 102,5 cm). Der Rahmen hat einzelne Bereibungen.

Auktionen avslutas:  2017-04-13 18:31:00
Showroom:  DE, Frankfurt, Hessenring

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1258568 2017-04-13 11:42:04 EUR 45
397669 2017-04-12 13:28:04 EUR 40