Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Børge Ruud og A. Gravfort (pseudonym for Sidselrud Dagfin), 1900tallet, olie på lærred, vinterlandskaber (2)

Varunummer: 4390185
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 325
(SEK 421)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 036)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Vinterlandskaber af Børge Ruud f. 1925 og A. Gravfort (pseudonym for Sidselrud Dagfin), 1900tallet, olie på lærred, begge sign. 50x40 cm. (66x56 cm). 86x55 cm. (82x72 cm). (2)

Auktionen avslutas:  2016-09-15 11:51:25
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1483120 2016-09-15 11:49:25 DKK 325
61779 2016-09-15 11:26:19 DKK 300