Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Carl Fischer, olie på plade, opstilling

Varunummer: 4639097
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 825
(SEK 1 034)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Opstilling af Carl Fischer (1887-1962), olie på plade, sign. i øverste højre hjørne under ramme Carl Fischer-1943, 56x52 cm. (70x65,5 cm).

Auktionen avslutas:  2017-04-28 12:19:48
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 825
203792 2017-04-28 09:45:48 DKK 800
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 775
203792 2017-04-28 09:45:33 DKK 750
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 725
203792 2017-04-28 09:44:55 DKK 700
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 675
203792 2017-04-28 09:44:43 DKK 650
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 625
203792 2017-04-28 09:44:24 DKK 600
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 575
203792 2017-04-28 09:44:11 DKK 550
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 525
203792 2017-04-28 09:44:00 DKK 500
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 475
203792 2017-04-28 09:43:49 DKK 450
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 425
203792 2017-04-28 09:43:37 DKK 400
1015964 2017-04-27 09:24:38 DKK 375
203792 2017-04-28 09:43:23 DKK 350
1015964 2017-04-27 09:24:12 DKK 325
24677 2017-04-26 14:03:32 DKK 300