Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Carl Schwenn, olie på lærred, sydlandsk landskab (cd)

Varunummer: 4608744
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 425
(SEK 533)
Utropspris: DKK 1 000
(SEK 1 253)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Sydlandsk landskab af Carl Schwenn (1888-1973), olie på lærred, sign. C. Carl Schwenn, 39,5x53 cm. (46x59 cm).

Auktionen avslutas:  2017-03-30 11:28:29
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

800933 2017-03-30 10:23:13 DKK 425
126705 2017-03-30 11:11:58 DKK 425
800933 2017-03-30 10:23:13 DKK 400
126705 2017-03-30 11:11:36 DKK 375
800933 2017-03-30 10:23:13 DKK 350
126705 2017-03-30 11:11:36 DKK 325
800933 2017-03-30 10:23:13 DKK 300