Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 1659221
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 3 000
(SEK 3 885)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Svend Wiig Hansen. To emner i samme ramme: Figurkomposition, tusch på papir, sign. Svend Wiig Hansen, dat. Rome 1960, hver måler 25 x 36 cm. Let gulnet.

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00

15897 2009-09-19 23:45:52 DKK 475
259919 2009-09-19 11:06:43 DKK 450
9685 2009-09-19 09:23:45 DKK 425
562146 2009-09-18 20:22:35 DKK 400
315861 2009-09-18 18:05:04 DKK 375
72807 2009-09-18 16:10:22 DKK 350
99958 2009-09-18 14:12:50 DKK 325
28982 2009-09-18 13:23:13 DKK 300