Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 2837831
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 2 000
(SEK 2 590)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Jørgen Nash 1920 - 2004. Komposition. Akvarel på papir. Sign. og dateret 98. Lysmål 18 x 25 cm (32 x 39)

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

999298 2013-01-14 22:20:36 DKK 600
268619 2013-01-14 20:28:03 DKK 575
1068313 2013-01-14 07:33:03 DKK 550
309677 2013-01-14 19:01:42 DKK 525
1068313 2013-01-14 07:33:03 DKK 500
309677 2013-01-13 21:57:35 DKK 475
973864 2013-01-13 21:13:55 DKK 450
1068313 2013-01-12 07:23:55 DKK 425
32875 2013-01-12 00:40:56 DKK 400
362520 2013-01-11 21:59:00 DKK 375
188687 2013-01-11 17:05:51 DKK 350
967393 2013-01-11 15:48:06 DKK 325
163767 2013-01-11 11:40:41 DKK 300