Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 4597820
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 22 000
(SEK 27 570)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Landskabsmotiv, olie på lærred. Oluf Høst 1884-1966. Sign. OH H 45 cm. L 62 cm. (65x79)

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

302466 2017-03-14 18:51:03 DKK 10000