Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 4661264
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Oluf Simoni Jensen 1864 - 1923. Interiør med gørtler der læser et brev. Sign. Simoni Jensen. Olie på lærred. 48 x 38 cm. (66 x 55) cm.

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle