Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 4823097
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 5 000
(SEK 6 475)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Interiør med ung nøgen kvinde der ser sig selv i spejl, af Ferenc Gaal (1891-1956), olie på lærred, sign. og dat. Gaal F. 1928. 68 x 55 cm (93 x 80 cm).

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00

106352 2017-10-26 20:28:40 DKK 1050
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 1000
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 975
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 950
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 925
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 900
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 875
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 850
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 825
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 800
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 775
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 750
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 725
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 700
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 675
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 650
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 625
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 600
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 575
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 550
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 525
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 500
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 475
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 450
1633792 2017-10-26 19:40:08 DKK 425
1633792 2017-10-26 19:39:44 DKK 400
1633792 2017-10-26 19:39:30 DKK 375
3334 2017-10-26 19:03:47 DKK 350
1020737 2017-10-26 18:10:47 DKK 325
1694854 2017-10-26 17:48:53 DKK 300