Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Die Auktion ist annulliert

Varunummer: 4878138
Auktionen är avslutad
Utropspris: EUR 1 200
(SEK 11 568)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Unbekannter Künstler, ohne Titel, Druck, Edition 1971 / 3000. Abstrahierter, stilisierter weiblicher Torso mit Flügeln. Unten links nummeriert, unten rechts unleserlich signiert. Mit Passepartout, gerahmt, hinter Glas. Bildausschnitt 39x30cm, Objektmaß 71x55cm.

Auktionen avslutas:  2018-01-11 19:55:00
Showroom:  DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr