Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Eiler Rasmussen Eilersen, olie på plade, skovparti Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4716595

Varunummer: 4698233
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 376)
Utropspris: DKK 1 200
(SEK 1 504)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Skovparti af Eiler Rasmussen Eilersen (1827-1912), olie på plade, sign. ER, 22x28,5 cm. (31,5x38 cm).

Auktionen avslutas:  2017-06-23 09:58:19
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1509431 2017-06-23 00:49:20 DKK 300