Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Elise Konstantin-Hansen (1858-1946), kystparti fra odsherred Denne auktion er annulleret - se nu vare #1236799

Varunummer: 1226164
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 825
(SEK 1 068)
Utropspris: DKK 1 000
(SEK 1 295)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Elise Konstantin-Hansen. Olie på lærred, kystparti fra odsherred. Sign. EKH. 73 x 100 (83 x 113) cm.

Auktionen avslutas:  2008-03-04 15:48:32
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

42384 2008-03-04 15:46:32 DKK 825
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 800
42384 2008-03-04 15:46:25 DKK 775
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 750
42384 2008-03-04 15:45:05 DKK 725
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 700
42384 2008-03-04 15:44:50 DKK 675
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 650
42384 2008-03-04 15:44:43 DKK 625
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 600
42384 2008-03-04 15:44:26 DKK 575
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 550
42384 2008-03-04 15:44:19 DKK 525
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 500
42384 2008-03-04 15:41:44 DKK 475
20326 2008-03-04 15:37:22 DKK 450
42384 2008-03-04 15:41:19 DKK 425
20326 2008-03-04 15:23:27 DKK 400
1273 2008-03-04 00:26:40 DKK 375
64919 2008-03-03 22:56:21 DKK 350
65483 2008-03-03 22:01:29 DKK 325
20326 2008-03-03 17:05:15 DKK 300