Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

F. Behrens, Öl auf Leinwand, Gemälde nach Karl Kaufmann, 'Venedig'

Varunummer: 4648436
Auktionen är avslutad
Utropspris: EUR 750
(SEK 7 017)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
F. Behrens, Öl auf Leinwand, Gemälde nach Karl Kaufmann, 'Venedig' , unten rechts signiert. Maße: H. 67 cm. B. 100 cm. T. 6 cm. Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren. Rückseitig zwei hinterklebte restaurierte Stellen. Rahmen leicht bestoßen.

Auktionen avslutas:  2017-07-18 18:45:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Kappeler Straße

350623 2017-07-18 18:30:00 EUR 50
220953 2017-07-18 18:10:01 EUR 45
220953 2017-07-12 22:01:42 EUR 40