Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Frans Martin Henriques, olie på lærred, kystparti med bådbro

Varunummer: 4695841
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 376)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Kystparti med bådbro af Frans Martin Henriques, 1882-1956, maler og grafiker. , olie på lærred. Sign. monogram 1906. 49 x 65 cm (62 x 79). Trænger til rensning. Henriques, Frans Martin, 1882-1956, maler og grafiker.

Auktionen avslutas:  2017-07-05 14:56:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1683098 2017-07-01 06:10:20 DKK 300