Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Fritz Böttger, Acryl auf Leinwand,'Andy Street Art Guerilla-Rock On Squarish!' Diese Ware steht erneut zur Auktion unter der Warennummer 4884656

Varunummer: 4879011
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 650
(SEK 6 266)
Utropspris: EUR 950
(SEK 9 158)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Fritz Böttger, Acryl auf Leinwand,'Andy Street Art Guerilla-Rock On Squarish!', unten rechts signiert und datiert 'Böttger´17'.
Maße: 90 x 120 cm.
90x120

Auktionen avslutas:  2017-12-28 20:45:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

167217 2017-12-26 11:03:32 EUR 650