Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Georgia Elise (Leis) Schjelderup, olie på lærred, motiv med landskab med blå himmel

Varunummer: 4620128
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 525
(SEK 658)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Motiv med landskab med blå himmel af Georgia Elise (Leis) Schjelderup (1856-1933), olie på lærred, sign. G.L. Schjelderup, 39x48 cm. (58,5x69 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen avslutas:  2017-04-07 13:52:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1015964 2017-04-07 10:14:39 DKK 525
1124752 2017-04-07 07:57:30 DKK 500
1015964 2017-04-07 10:14:39 DKK 500
1124752 2017-04-07 07:57:30 DKK 475
126705 2017-04-06 16:46:02 DKK 450
1124752 2017-04-07 07:57:30 DKK 425
126705 2017-04-06 16:46:02 DKK 400
1124752 2017-04-07 07:57:30 DKK 375
126705 2017-04-06 16:46:02 DKK 350
1124752 2017-04-06 20:08:30 DKK 325
126705 2017-04-06 16:46:02 DKK 300