Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Giovanni BATTISTA (1858-1925), Aquarelle auf Papier, 'Kanal in Italien' Diese Ware steht erneut zur Auktion unter der Warennummer 4874633

Varunummer: 4844173
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 150
(SEK 1 446)
Utropspris: EUR 300
(SEK 2 892)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Giovanni BATTISTA (1858-1925), Aquarelle auf Papier, 'Kanal in Italien', unten links signiert: 'G. Baltiata', hinter Glas und Passepartout gerahmt.
Bildmaße ca.: 35 x 50 cm,
Rahmenmaße ca.: 62 x 81 cm.
Altrersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.

Auktionen avslutas:  2017-12-15 20:10:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1258568 2017-12-14 08:47:20 EUR 150
1258568 2017-12-14 08:47:20 EUR 140
1258568 2017-12-14 08:47:20 EUR 130
1258568 2017-12-14 08:47:20 EUR 120
1258568 2017-12-14 08:47:20 EUR 110
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 100
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 95
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 90
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 85
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 80
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 75
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 70
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 65
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 60
1258568 2017-12-14 08:43:56 EUR 55
1673433 2017-11-19 12:23:02 EUR 50
1673433 2017-11-19 12:22:54 EUR 45
1258568 2017-11-16 14:28:31 EUR 40