Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Hack Kampmann. Akvarell (BUS)

Varunummer: 4656924
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 350
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Hack Kampmann (1879-1951). Akvarell. Trädgårdsmotiv med grind. Monogramsignerad och daterad 88. 25,5x32 cm (39x46cm). (BUS)

Auktionen avslutas:  2017-05-22 19:08:00
Showroom:  SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

46591 2017-05-22 19:05:40 SEK 350
1590133 2017-05-22 18:22:06 SEK 325
35149 2017-05-22 15:38:36 SEK 300