Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också

Hans Degner. Akryl på duk. 'Uvejr og varm suppe'

Varunummer: 4600009
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: SEK 3 000
Utropspris: SEK 6 000
Startbud: SEK 3 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Hans Degner (född 1964), Danmark. Akryl på duk. 'Uvejr og varm suppe'. A tergo signerad, betitlad och daterad 2017. Oramad. 100x100.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2017-05-03 20:26:34
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan