Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Hans Smidth. Akvarel på papir, landskabsparti

Varunummer: 4772269
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Landskabsparti af Hans Smidth (1839-1917). Akvarel på papir. Sign. Hans Smidth 89. Lysmål; 15,5 x 24 cm. Rammemål; 28 x 37 cm. Passepartout fremstår gulnet.

Auktionen avslutas:  1990-01-03 19:33:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

958358 2017-09-11 19:16:26 DKK 300