Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Henrik Jespersen Bjerglandskab fra Italien. Olie på lærred.

Varunummer: 4883639
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 750
(SEK 971)
Utropspris: DKK 1 200
(SEK 1 554)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Bjerglandskab af Henrik Jespersen (1853-1936), olie på lærred opklæbet på pap, sign. HJ 40x23 cm. (30x47 cm). Teksten ændret.

Auktionen avslutas:  2018-01-10 19:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

67546 2018-01-10 18:38:42 DKK 750
800933 2018-01-10 08:53:49 DKK 700
67546 2018-01-10 18:38:42 DKK 700
800933 2018-01-10 08:53:49 DKK 650
67546 2018-01-10 18:38:42 DKK 600
800933 2018-01-10 08:53:49 DKK 550
67546 2018-01-10 18:38:42 DKK 500
800933 2018-01-10 08:53:49 DKK 450
67546 2018-01-10 18:38:42 DKK 400
800933 2018-01-10 08:53:49 DKK 350
1390030 2018-01-06 18:08:38 DKK 300