Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

I. T. Hansen (Josef Theodor Hansen), tilskrevet. 'Fra udgravningerne ved Pompeji'. Olie på lærred.

Varunummer: 2841368
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 625
(SEK 809)
Utropspris: DKK 2 000
(SEK 2 590)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
I. T. Hansen (Josef Theodor Hansen) 1848-1912, tilskrevet. 'Fra udgravningerne ved Pompeji'. Olie på lærred. Betegnet. I.T.H. Fremstår krakelleret og hårdt renset. 53 x 37 cm. (66 x 49)

Auktionen avslutas:  2013-01-22 20:58:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1059942 2013-01-22 15:40:10 DKK 625
1087317 2013-01-22 19:42:10 DKK 600
1059942 2013-01-20 22:30:12 DKK 575
1085669 2013-01-21 21:45:59 DKK 550
1059942 2013-01-20 22:30:12 DKK 525
800933 2013-01-20 23:22:52 DKK 500
1059942 2013-01-20 22:30:12 DKK 475
800933 2013-01-20 23:22:52 DKK 450
1059942 2013-01-20 22:30:12 DKK 425
800933 2013-01-20 23:22:52 DKK 400
1059942 2013-01-20 22:30:12 DKK 375
800933 2013-01-20 23:22:52 DKK 350
1059942 2013-01-20 22:30:12 DKK 325
623952 2013-01-20 17:59:36 DKK 300