Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Jens Chr. Bennedsen, Ubekendt Kunstner, olie på lærred, vinterlandskab og gårdeksteriør (2)

Varunummer: 4514803
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 389)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 036)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Vinterlandskab og gårdeksteriør af Jens Chr. Bennedsen (1893-1967), samt Ubekendt Kunstner, olie på lærred, sign. Jens Chr. Bennedsen, K. Steffensen, 26x34 cm. (40x48 cm). 34x26 cm. (45x37 cm). (2)

Auktionen avslutas:  2016-12-27 13:37:04
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1524789 2016-12-27 13:33:22 DKK 300