Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

John L. Lübschitz. Bjerglandskab Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4650631

Varunummer: 4637937
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 600
(SEK 752)
Utropspris: DKK 1 000
(SEK 1 253)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
John L. Lübschitz 1858-1941. Olie på lærred. Smeltende sne i et bjerglandskab. Signeret monogram H. 37 x 57 cm (58x78) NB foto er ændret og auktionen forlænget.

Auktionen avslutas:  2017-04-28 19:02:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1015964 2017-04-26 10:44:20 DKK 600
1347420 2017-04-25 22:41:44 DKK 575
126705 2017-04-21 09:44:18 DKK 550
1347420 2017-04-25 22:41:36 DKK 550
126705 2017-04-21 09:44:18 DKK 525
1347420 2017-04-25 22:41:19 DKK 500
126705 2017-04-21 09:44:18 DKK 475
378460 2017-04-22 08:39:54 DKK 450
126705 2017-04-21 09:44:18 DKK 425
378460 2017-04-22 07:08:08 DKK 400
126705 2017-04-21 09:44:18 DKK 375
136339 2017-04-21 14:42:21 DKK 350
126705 2017-04-21 09:44:18 DKK 325
378460 2017-04-20 11:19:28 DKK 300