Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Karl Schou. Kettrup bjerge, olie på lærred.

Varunummer: 4899183
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 200
(SEK 1 554)
Utropspris: DKK 1 200
(SEK 1 554)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Karl Schou (1870-1938). Kettrup bjerge, olie på lærred. Sign. K.S 33 x 48 (51 x 66).

Auktionen avslutas:  2018-01-29 18:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

49347 2018-01-29 17:57:28 DKK 1200
1571421 2018-01-29 17:56:55 DKK 1100
49347 2018-01-29 17:56:22 DKK 1000
1571421 2018-01-29 17:56:55 DKK 950
49347 2018-01-29 17:56:22 DKK 900
473375 2018-01-29 17:55:27 DKK 850
49347 2018-01-29 17:54:36 DKK 800
473375 2018-01-29 17:55:08 DKK 750
49347 2018-01-29 17:54:36 DKK 700
473375 2018-01-29 17:52:53 DKK 650
49347 2018-01-29 12:10:08 DKK 600
473375 2018-01-29 17:52:53 DKK 600
49347 2018-01-29 12:10:08 DKK 550
473375 2018-01-29 17:52:36 DKK 500
49347 2018-01-29 12:10:08 DKK 450
1514829 2018-01-25 20:32:36 DKK 400
836190 2018-01-25 19:53:18 DKK 350
1269794 2018-01-23 19:45:49 DKK 300