Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Karl Schou. Kystlandskab Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4916806

Varunummer: 4896404
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 200
(SEK 1 554)
Utropspris: DKK 1 000
(SEK 1 295)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Karl Schou (1870-1938). Kystlandskab, olie på lærred, sign. KS. 54 x 66 (62 x 74) cm.

Auktionen avslutas:  2018-01-29 16:37:44

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

143251 2018-01-29 16:35:44 DKK 1200
1635662 2018-01-29 14:45:31 DKK 1100
184294 2018-01-29 16:33:52 DKK 1000
1635662 2018-01-29 14:45:31 DKK 950
184294 2018-01-29 16:31:58 DKK 900
1635662 2018-01-29 14:45:31 DKK 850
1110897 2018-01-29 16:20:32 DKK 800
1635662 2018-01-29 14:45:31 DKK 750
1110897 2018-01-29 16:19:58 DKK 700
1635662 2018-01-29 14:45:31 DKK 650
1110897 2018-01-29 16:19:58 DKK 600
1635662 2018-01-29 14:44:39 DKK 550
1273961 2018-01-28 14:31:37 DKK 500
759004 2018-01-28 19:58:35 DKK 450
1273961 2018-01-28 14:31:37 DKK 400
759004 2018-01-28 19:58:35 DKK 350
1273961 2018-01-28 14:31:37 DKK 300