Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Liena Baklane født 1970 cd

Varunummer: 1235023
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 575
(SEK 745)
Utropspris:
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
LIEANA BAKLANE. Olie på lærred. Erotisk komposition. Sign. 85 x 65 cm

Auktionen avslutas:  2008-03-20 11:21:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

186763 2008-03-20 11:06:49 DKK 575
243385 2008-03-15 07:56:13 DKK 550
491917 2008-03-18 15:10:21 DKK 550
243385 2008-03-13 20:30:28 DKK 525
141917 2008-03-14 08:37:17 DKK 525
243385 2008-03-13 20:30:28 DKK 500
25642 2008-03-13 14:02:38 DKK 475
243385 2008-03-13 20:30:28 DKK 475
25642 2008-03-13 14:02:38 DKK 450
243385 2008-03-13 20:30:28 DKK 425
25642 2008-03-13 14:02:38 DKK 400
243385 2008-03-13 20:30:28 DKK 375
25642 2008-03-13 14:02:38 DKK 350
235088 2008-03-13 18:03:05 DKK 325
25642 2008-03-13 14:02:38 DKK 300