Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Mads Peter Madsen. Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4804215

Varunummer: 4784311
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 389)
Utropspris: DKK 2 000
(SEK 2 590)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Mads Peter Madsen, 1861-1944. Landskab fra 5 høje ved Viborg. Sign. M. P. Madsen samt dateret 1915. Olie på lærred. 80 x 142 (98 x 162) cm.

Auktionen avslutas:  2017-09-29 19:29:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1629026 2017-09-29 19:24:46 DKK 300