Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Niels Nielsen, motiv af Råbjerg mile, olie på lærred

Varunummer: 4906680
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 950
(SEK 1 230)
Utropspris: DKK 1 200
(SEK 1 554)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Niels Nielsen, olie på lærred, motiv fra Råbjerg mile, sign. Niels Nielsen. 40 x 55 (58 x 73) cm.

Auktionen avslutas:  2018-02-12 14:59:09

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1571421 2018-02-12 14:57:09 DKK 950
71197 2018-02-06 22:15:16 DKK 900
1571421 2018-02-12 14:56:57 DKK 850
71197 2018-02-06 22:15:16 DKK 800
1615980 2018-02-12 13:13:01 DKK 750
71197 2018-02-06 22:15:16 DKK 700
1615980 2018-02-12 13:11:34 DKK 650
71197 2018-02-06 22:15:16 DKK 600
1615980 2018-02-12 13:11:14 DKK 550
71197 2018-02-06 22:15:16 DKK 500
912158 2018-02-11 15:06:44 DKK 450
71197 2018-02-06 22:15:16 DKK 400
912158 2018-02-11 15:06:37 DKK 350
71197 2018-02-06 22:15:16 DKK 300