Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Niels Pedersen Mols, olie på lærred, portræt af ældre mand, Skagen

Varunummer: 4753328
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 975
(SEK 1 263)
Utropspris: DKK 1 500
(SEK 1 943)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Portræt af ældre mand af Niels Pedersen Mols (1859-1921), olie på lærred. Sign. og dat. N.P.M. Skagen 09. 33 x 30 cm (45 x 42).

Auktionen avslutas:  2017-09-04 13:55:51
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

7348 2017-09-04 13:53:46 DKK 975
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 950
76132 2017-09-04 12:35:02 DKK 925
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 900
76132 2017-09-04 12:34:00 DKK 875
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 850
76132 2017-09-04 12:34:00 DKK 825
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 800
15603 2017-09-04 08:12:55 DKK 775
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 750
15603 2017-09-04 08:12:55 DKK 725
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 700
15603 2017-09-04 08:11:59 DKK 675
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 650
15603 2017-09-04 08:11:59 DKK 625
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 600
15603 2017-09-04 08:11:59 DKK 575
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 550
15603 2017-09-04 08:11:47 DKK 525
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 500
15603 2017-09-04 08:11:47 DKK 475
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 450
15603 2017-09-04 08:11:47 DKK 425
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 400
15603 2017-09-04 08:11:47 DKK 375
94503 2017-09-01 19:20:16 DKK 350
1700871 2017-08-30 14:32:00 DKK 325
1221440 2017-08-28 20:51:57 DKK 300