Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2017-10-20 16:30:00
Utropspris
SEK 2 000

Oidentifierad konstnär oljemålning

Varunummer: 4808733
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Köpenhamns hamn, otydligt signerad, olja på duk, ca 52x70 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan