Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Okänd konstnär, 1800-tal, Officersporträtt, sign. Klinkert

Varunummer: 1662017
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 050
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Okänd konstnär, 1800-tal, Officersporträtt. Teckning. 59 x 47 cm (78 x 65 cm). Sign. Klinkert 1895.

Auktionen avslutas:  2009-09-30 19:37:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

211225 2009-09-28 19:38:06 SEK 1050
216445 2009-09-30 15:17:49 SEK 1000
211225 2009-09-28 19:38:06 SEK 975
216445 2009-09-30 15:17:49 SEK 950
211225 2009-09-28 19:38:06 SEK 925
216445 2009-09-30 15:17:39 SEK 900
211225 2009-09-28 19:38:06 SEK 875
216445 2009-09-30 15:17:39 SEK 850
211225 2009-09-28 19:38:06 SEK 825
216445 2009-09-30 15:17:39 SEK 800
211225 2009-09-28 19:38:06 SEK 775
216445 2009-09-30 15:17:39 SEK 750
211225 2009-09-28 19:38:06 SEK 725
651619 2009-09-28 17:45:06 SEK 700
211225 2009-09-28 19:37:48 SEK 700
651619 2009-09-28 17:45:06 SEK 675
216445 2009-09-26 17:56:08 SEK 650
651619 2009-09-28 17:44:50 SEK 625
216445 2009-09-26 17:56:08 SEK 600
621342 2009-09-28 15:45:57 SEK 575
216445 2009-09-26 17:56:08 SEK 550
3966 2009-09-24 14:26:07 SEK 525
216445 2009-09-26 17:56:08 SEK 525
3966 2009-09-24 14:26:07 SEK 500