Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Okänd konstnär, Danmark. Olja på duk, signerad. Köpenhamnsmotiv

Varunummer: 4707399
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 625
Utropspris: SEK 1 200
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Okänd konstnär, Danmark, 1900-tal. Olja på duk. Köpenhamnsmotiv. Signerad. Inramad. 30x40. (48x58)

Auktionen avslutas:  2017-07-05 19:19:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

895454 2017-07-05 16:38:58 SEK 625
215101 2017-07-04 20:22:41 SEK 600
895454 2017-07-05 16:38:50 SEK 575
215101 2017-07-04 20:22:41 SEK 550
895454 2017-07-05 16:38:45 SEK 525
215101 2017-07-04 20:22:41 SEK 500
895454 2017-07-05 16:38:39 SEK 475
215101 2017-07-04 20:22:41 SEK 450
895454 2017-07-05 16:38:39 SEK 425
215101 2017-07-04 20:22:41 SEK 400
895454 2017-07-05 16:38:39 SEK 375
215101 2017-07-04 20:22:41 SEK 350
895454 2017-07-05 16:38:39 SEK 325
215101 2017-07-04 20:22:41 SEK 300